MBPFW FW18 | DEN 2 | Call me DIY Queen

8:00


Jak tak koukám na fotky z přehlídek a vybavuji si druhý den fashion weeku, nebyl zrovna úžasný a plný nadšení. Nástup jsme měly celkem brzy ráno, protože jsme musely ještě na fitting Nehery. Vždycky se mi jejich oblečení líbilo, ale tentokrát bych si toho moc nevybrala. Třeba zrovna z toho svého outfitu jsem neměla vůbec radost. Co myslíte? Nelíbí se mi ani střih, ani barvy. Haha, jak hezky nám to začíná. 

Fotka uprostřed je z přehlídky Michaela Kováčika. Samotný ,,pyžamový" outfit se mi líbil, každopádně to by nebylo ono, kdyby bylo všechno tak, jak má být. První problém: boty. Návrhář neměl mou velikost, a tak jsem dostala o dvě čísla menší, jenže byly tak vychozené, že mi šíleně padaly. Díky dlouhým kalhotám ale nebyly vidět, a tak jsem si sehnala černou izolepu a přilepila si je k nohám. Call me DIY Queen! Zpět k tomu ,,ale nebyly vidět" - neměly být vidět, ale kalhoty se mi pořád vyhrnovaly a na konci mola už prostě byly moc nahoře, a tak mi na fotce koukají palce. Děs. Poslední a neméně významná poznámka: vlasy. Když jsem vyšla na molo, ještě jsem viděla, na jeho konci už ne, to je asi z fotky zřejmé. Jedna z nadějných šancí na to mít aspoň jednu moc hezkou fotku z přehlídky byla v tu chvíli v troskách... 
Toť vše k popsání vizuální stránky modelu. Přesuňme se k choreografii. Při defilé jsme se měly zastavit v nějaké řadě a čekat, až projde návrhář. Neptejte se mě, jak to mělo vypadat, na zkoušce jsem bohužel nebyla, ale to, že se to celé pokazilo, mohu říct s naprostou jistotou. Nějaké holky vpředu se tam podivně zamotaly a zahrát, že to tak má být, se jim už nepovedlo. Zbytek nás si tedy postoupal do řady tak nějak přirozeně a čekaly jsme. Při tom čekání na mě zezadu začal nějaký divák sahat. Strašně jsem se lekla. Asi si mysleli, že jsme tam jako výstavka a mohou si osahat materiály apod. Aaa! Nenávidím doteky. Kšá. Naštěstí návrhář proběhl rychle, a tak jsme mohly odejít. Neštěstí zažehnáno. 

Na poslední fotce na sobě mám model Jakuba Polanky. Mrzí mě, že to nebyla poslední přehlídka celého fashion weeku, vždycky je něčím jedinečná. Jakub má pokaždé naprosto skvělou hudbu, atmosféra i oblečení je perfektní. Vážně mě baví a asi to řekne každý, kdo na jeho přehlídce byl. Nemyslíte? Často je přehlídka něčím zvláštní a tahle nebyla výjimkou. Nezacházely jsme do backstage, ale zůstavaly jsme nad schodami, kde se vytvořila ,,backstage" a lidé tak mohli vidět přímo před sebou, jak to vypadá, než modelka vyjde na molo - úpravu make-upu, vlasů, line up atd. Perfektní nápad! 
Tady si nemůžu na nic stěžovat, snad jen sukni bych v realitě nevolila tak krátkou. Ale abych nebyla snad pozitivní, když už se ten článek takhle hezky vyvinul. Po přehlídce jsme ještě fotili a nahrávali video, při kterém jsem málem spadla ze schodů. Škoda že jsem se chytila zábradlí, že ano? Po půlnoci jsem byla doma jako na koni a připravena na další, už poslední den. 

You Might Also Like

0 komentářů

Subscribe